Новини

“Охматдит” після ракетного удару: підтримка “БІГ-СІТІ ЮА”

Img 2147

Ракетний удар по Києву: руйнування Охматдит та загиблі.

Охмадит та підтримка від Біг Сіті

08.07.24 понеділок - росія здійснила масований ракетний удар по Києву та іншим містам України.  Було випущено понад 40 ракет різних типів, що пошкодили пологовий будинок, житлові будинки, інфраструктуру та найбільшу дитячу лікарню країни — «Охматдит».

Охматдит після ракетного удару.

У лікарні пошкоджені реанімаційні, операційні, онкологічне відділення.

Багато пацієнтів приєднані до систем і продовжують отримувати лікування на вулиці. Під час удару в лікарні тривали операції.

Руйнування Охматдит: підтримка від "БІГ-СІТІ ЮА"

Неймовірний біль і люта ненависть. Колектив компанії "БІГ-СІТІ ЮА" закупив все необхідне для дітей та волонтерів, які розбирають завали: антибіотики, знеболююче, памперси, фіз.розчини, дитяче харчування, суміші, каші, яблука, банани, печиво, все в великій кількості.

Img 2140

Скинути донат допомагає тимчасово скинути напругу і найголовніше – допомагає скинути тих, хто це робить!

Нагадаємо, компанія "БІГ-СІТІ ЮА" активно підтримує Громадську організацію «Наші без раші».

Громадська організація «Наші без раші» продовжує невпинно працювати заради кращого майбутнього нашої країни, допомагаючи тим, хто цього найбільше потребує, забезпечувати наших захисників необхідними ресурсами, медикаментами та обладнанням.

Організація об'єднує небайдужих громадян, волонтерів та меценатів, які прагнуть зробити свій внесок у побудову мирного та стабільного майбутнього нашої країни. Разом ми можемо подолати всі труднощі та відновити мир та спокій в Україні.

Українці - це сміливість та єдність.

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія