Шлях до перемоги може бути набагато коротшим

Привіт!

Ми Громадська організація «Наші без раші»

Мирослав Шевага

Звичайні люди, життя яких кардинально змінилося 24 лютого 2022 року. З перших днів повномасштабного вторгнення ми об’єдналися задля Перемоги та допомоги українцям. Один в полі – не воїн. І зараз ми дійсно розуміємо значення цієї приказки. Засновники фонду, Мирослав та Юрій Шеваги активно займалися волонтерством і без Громадської організації.

Офіційно організацію було створено 12.04.22 р.

Українці, як нація, виборювали незалежність століттями й, навіть сьогодні, продовжують боротися за неї. Ціна – наша кров та життя.

Незалежність можна втратити. Незалежність можуть відібрати. 

Щоб уникнути цього, маємо допомагати тим, хто зараз захищає кожен сантиметр нашої землі.

Щоб допомогти українцям ми вже зробили це:

більше 1 000 тон

Гуманітарних вантажів доставили для внутрішньо переміщених осіб

110 авто для ЗСУ

Підібрали, придбали та доставили та 6 одиниць спецтехніки

...∞ щотижня

Закуповуємо амуніцію, бронежилети, генератори, тепловізори, продукти

Як отримати допомогу

від "Наші без раші"?

Отримати допомогу від Громадської організації «Наші без раші» може кожен Захисник або Захисниця України. Для цього необхідно направити на нашу ГО офіційний запит від військової частини й вказати у ньому те, що потребуєте саме ви.

Для цивільного населення пропонуємо памперси дитячі/дорослі, дитяче харчування, одяг, взуття, ковдри, вітаміни та ін.

На жаль, наявність офіційного запиту на допомогу – це те, що вимагають від нас прикордонники, надавачі, різні перевірки, бухгалтерія та ін. Саме тому ми маємо просити їх у вас. Ми щиро вдячні тим, хто ціною свого життя боронить сьогодні Україну.

Вдячні всім, хто нас підтримує!

Ми б хотіли подякувати всім тим, хто нас підтримує. Це і волонтери, що працюють у нашому фонді, і міжнародні партнери, і, звісно ж звичайні українці, які своїми донатами наближають мир. 

Саме завдяки вам нам вдалося надати допомогу тим, хто її потребує. На сьогодні ми вже зробили дуже багато, а ще більше нам потрібно реалізувати у вже завтра. І так кожен день, аж до ПЕРЕМОГИ!

Більше дописів, фото та відеозвітів на нашій сторінці в інстаграм. 

Волонтерська допомога військовим, ВПО - головний обов'язок кожного

Мирослав Шевага

Мирослав Шевага

"За що люблю Україну і Українців, це за те, що ми дійсно небайдужі і щирі. Ми ніколи не залишимо своїх рідних, друзів, близьких і навіть чужих ( але все таки своїх) людей сам на сам з бідою!!! Війна показала наскільки наш народ щирий та небайдужий!"

Юрій Шевага

Юрій Шевага

"Перші місяці нашого волонтерства – це як марафон на дуже довгу дистанцію. Тепер ми з впевненістю можемо сказати, що воно було того варте. Слова вдячності від військових та звичайних українців давали нам енергію на подальшу працю, надихали на нові проєкти та звершення"

Кожен з нас має робити максимум з того, що у наших силах. І якщо ти сьогодні не в лавах ЗСУ, то маєш працювати на іншому фронті заради того, щоб Україна була не просто незалежною, а ВІЛЬНОЮ, а дитинство наших дітей яскравим, безтурботним та наповненим радощами. 

Просимо лише одного -

долучайтеся до допомоги

Підтримуйте "Наші без раші" донатами, щоб допомога дійшла до кожного, хто її потребує. Будуємо країну свідомих людей!