Проєктування й влаштування водовідведення та очищення стічних вод

від “БІГ-СІТІ ЮА” з урахуванням всіх особливостей: енергоефективність, автоматизація, підвищені заходи безпеки.

Проєктування й влаштування водовідведення та очищення стічних вод

З 2007 року виконуємо комплексне проєктування та укомплектування будівельними матеріалами, обладнанням, вирішуємо задачі зі збору, очищення, утримання та скид дощових, талих та технологічних вод.

5603621

Компанія "БІГ-СІТІ ЮА" надає безоплатно

послуги з проєктування системи водовідведення та очищення стічних вод включно з розрахунками на будь-яких типах об’єктів. Також ви можете отримати вузли примикання та іншу технічну документацію.

Відкриті до співпраці

з проєктними організаціями

Партнерство з компанією БІГ-СІТІ ЮА забезпечить успішне завершення проєкту, забезпечуючи якість, експертність, технічну підтримку та своєчасне постачання необхідних матеріалів. 

Клас A15 (до 1,5 тонн/м. кв.)

пішохідні зони, тротуари, сквери, парки, велосипедні доріжки, благоустрій дворів, присадибні ділянки, індивідуальна забудова

Клас B125 (до 12,5 тонн/м. кв.)

Пішохідні доріжки, закриті для руху транспорту, індивідуальна забудова, приватні паркування та гаражі для легкових автомобілів, дороги з малою інтенсивністю руху легкового транспорту

Клас C250 (до 25 тонн/м. кв.)

Тротуари, підприємства автосервісу, узбіччя автодоріг, стоянки автомобілів, гаражі, АЗС, автомийки, дороги із середньою інтенсивністю руху

Клас D400 (до 40 тонн/м. кв.)

Узбіччя доріг, АЗС, автомийки, автопідприємства, транспортні термінали, промзони, дороги із середньою та підвищеною інтенсивністю руху

Клас E600 (до 60 тонн/м. кв.)

Автомагістралі, транспортні термінали, промислові підприємства, причали, порти, доки, склади, дороги з високою інтенсивністю руху

Клас F900 (до 90 тонн/м. кв.)

Промзони високої інтенсивності руху, порти, доки, вантажні термінали, аеропорти, військові бази

Технічна експертиза та консультації

Фахівці "БІГ-СІТІ ЮА" знають всі тонкощі і вимоги щодо водовідведення. Вони можуть надати цінні поради щодо вибору оптимальних матеріалів, розмірів та конфігурацій системи, що забезпечить максимальну ефективність та довговічність. 

Рекомендації та інновації:

Компанія завжди в курсі останніх тенденцій та інновацій у сфері водовідведення. Ми маємо досвід та можемо рекомендувати нові матеріали та технології, які підвищать ефективність системи та заощадять час і кошти під час будівництва та експлуатації.

Навчальні ресурси:

Надаємо доступ до навчальних матеріалів, вебінарів та семінарів з питань проєктування та встановлення систем водовідведення. Це допоможе підвищити кваліфікацію фахівців та забезпечити оптимальне використання матеріалів. 

Підтримка під час виконання проєкту:

 Компанія БІГ-СІТІ забезпечує технічну підтримку на кожному етапі проєкту, від початкового проєктування до завершення будівництва. Завжди готові відповісти на запитання, надати додаткову інформацію та вирішити будь-які технічні проблеми, які виникають під час виконання робіт.

Наші проєкти

Проєктування й влаштування водоВідведення

До нас в "БІГ-СІТІ ЮА" звертаються Замовники, що потребують послуги з організації відведення талої, дощової води з мостів, покрівель промислових об’єктів, складських та логістичних комплексів й не тільки. Професійний досвід, співпраця з найкращими виробниками матеріалів та комплектуючих, наявність власної виробничої бази – це те, що дозволяє "BIG CITY" створювати системи, що порадують вас у процесі експлуатації своєю надійністю, стабільністю функціонування, довговічністю.

Основні напрями роботи компанії “BIG CITY”

Компанія “BIG CITY”працює у таких напрямках, як зовнішнє лінійне водовідведення, зовнішнє точкове водовідведення, водовідведення з фасадів, терас, балконів, покрівель, сепаратори нафтопродуктів, системи інфільтрації та накопичення стічних вод, технологічні люки, промислові трапи та канали із нержавіючої сталі, труби з нержавіючої сталі, сепаратори жиру для встановлення в ґрунті та у приміщенні, обладнання для очищення стоків від емульсії, канали та трапи для ванних кімнат, системи водовідведення для приватного будівництва.

Галузі, в яких працює компанія "BIG CITY"?

Компанія "BIG CITY" пропонує не тільки постачання матеріалів та елементів для систем водовідведення, але й повний комплекс послуг з проєктування та виконання монтажних робіт, в тому числі й благоустрій території. Ми беремо на себе розробку проєктної документації, в тому числі технологічні, архітектурно-будівельні роботи, інженерні та конструктивні рішення. Працюємо з мостами та тунелями, приватним та промисловим будівництвом, об’єктами харчової промисловості та будь-якими типами пласких покрівель, очищенням стічних вод, паркінгами, аеропортами, портами, пропонуємо інфільтраційні системи.

Переваги співпраці з "BIG CITY"

BIG CITY пропонує виключно ті рішення, які пройшли перевірку часом. Ті, що підтверджені сертифікатами. Це дозволяє нам заощаджувати гроші наших клієнтів та пропонувати їм дійсно надійні рішення. Підбір та виготовленні виробів відбувається відповідно до індивідуальних вимог замовників, особливостей технічної експертизи проєкту. Також ми пропонуємо безоплатний виїзд спеціаліста на об’єкт, послуги з шеф-монтажу. Кожен замовник отримує індивідуальні технічні рішення, гідравлічні розрахунки, альбоми креслень, консультації технічних спеціалістів.

Плануєте почати співпрацю з нами? Зверніться до наших менеджерів за консультаціями у зручний для себе час. Ми впевнені, що в "BIG CITY" ви знайдете краще рішення саме для вашого об'єкта за ефективністю, якістю, надійністю та ціною.

З нами вже працюють:

БУДЬ СЕРЕД ЛІДЕРІВ