Новини

Wrocławskie Dni Mostowe 2023 – будівництво, реконструкція і ремонт мостів

Img 0653

Оточувати себе фахівцями галузі й ставати краще

Ми впевнені в простоті й легкості масштабування бізнесу при зростанні співробітників всередині компанії. При запуску нового напрямку в першу чергу шукаємо спеціалістів серед своїх - тих, хто показав високий рівень мотивації, професійне зростання і задатки керівника. Тому в пріоритеті компанії - постійний розвиток кожного.

22 - 24 листопада фахівці компанії BIG CITY взяли участь у семінарі  “Вроцлавські дні мостові” на базі Вроцлавського Політехнічного Університету в Польщі. На заході присутні: влада (як замовник), проєктні інститути, науковці, будівельники мостів, постачальники матеріалів - 400 учасників, яких поєднує зацікавленість в будівництві мостів і обмін практичними знаннями. Неймовірний досвід.

Доповіді, дискусії семінару - зразок професійного спілкування, разом з тим ми побачили, як можна підсилити технології влаштування водовідведення нашим обладнанням.

Img 0646

Проєктуємо і поставляємо матеріали для водовідведення компаніям, які прагнуть не просто будувати, а створюють середовище в якому комфортно і безпечно жити.

5603621
Мостове водовідведення

Системи поверхневого водовідведення з мостів

Компанія «BIG CITY» пропонує проєктування та обладнання для водовідведення та очистки стічних вод з мостів, доріг та покрівлі. Ціна, запит.

“Вроцлавські дні мостові” проводяться вже 17 років. Протягом останніх десяти років у Польщі відбувається інтенсивна модернізація магістральних та місцевих залізничних ліній, в рамках якої значна частина зношених мостових конструкцій замінюється новими або планується їх реконструкція. Ключові теми семінару:

  • моніторинг мостових конструкцій;
  • мости вздовж високошвидкісних ліній;
  • перспективи розвитку залізничної інфраструктури;
  • історичні залізничні мости;
  • зміцнення та реконструкція залізничних об'єктів;
  • навантаження на мости на місцевих залізничних лініях;
  • нові конструкторські та технологічні рішення;
  • залізничні тунелі.

Ми також беремо активну участь у тематичних форумах, не тільки як учасники, але і як спікери. Завжди готуємось та розвиваємо свою експертизу, щоб ділитися досвідом та знаннями.

Наша компанія залишається високотехнологічною, завдяки власному виробництву, сертифікації матеріалів, кваліфікації команди, використанню емпатії, вивченню зворотного зв'язку та постійному спілкуванню й пошуку оптимальних рішень з європейськими партнерами - виробниками обладнання для влаштування водовідведення від доріг, мостів до плоских покрівель.

Проєктування й влаштування водовідведення

З нами вже працюють:

БУДЬ СЕРЕД ЛІДЕРІВ