Новини

Ситема водовідведення нової автомобільної розв’язки вулиць Полярна та Богатирська

Ситема водовідведення нової автомобільної розв'язки вулиць Полярна та Богатирська

Для облаштування системи водовідведення з розв’язки компанія "БІГ-СІТІ ЮА" поставляла матеріали: мостові трапи та труби, з яких буде формуватися колекторна система.

На даному об’єкті генпідрядником виконано монтаж сталевих двокорпусних трапів з гарячим цинкуванням з чавунною високоміцною решіткою D400 та проведено монтаж мостового колектору DN 200/315 загальною довжиною 288,0 м.п.

Колектор фіксується системою кріплень з нержавіючої сталі.

Загальна кількість мостових трапів – 40 шт.

Вдгуки про "БІГ-СІТІ ЮА"​

з 13:09 хв. та 18:36 хв. Павло Авдокушин розповідає про трапи для водовідведення на 25:55 хв. про колектор від БІГ-СІТІ ЮА

5603621
Мостове водовідведення

Водовідведення з мостів, поверхневе водовідведення

Компанія «БІГ-СІТІ ЮА» пропонує проєктування та обладнання для водовідведення та очистки стічних вод з мостів, доріг та покрівлі. Ціна, запит.

з 21 хвилини Павло Авдокушин розповідає про крапельне водовідведення

Останні новини з будівельного майданчику станом на 30.03.24

що потрібно знати

У галузі сучасного будівництва та реалізації інфраструктурних проєктів вибір матеріалу для систем водовідведення стає вирішальним. Експерти компанії “БІГ-СІТІ ЮА” на підставі багаторічного практичного досвіду рекомендують звернути увагу на використання поліпропіленових труб для монтажу колекторів на мостах. Це високоякісна сертифікована мостова система, що включає в себе поліпропіленові мостові труби, необхідні фітинги різних діаметрів DN50/160/200/250/315/400 DN50/160/200/250/315/400  та комплектуючі для кріплення. Ця система забезпечує відведення як поверхневих стічних вод, так і дренажу, який надходить через асфальтобетон, а також дренажу від деформаційних швів. Наші поліпропіленові вироби постачаються з кріпленнями з нержавіючої сталі AISI 316Ti, а завод-виробник надає гарантію на систему тривалістю 30 років. Порівнюючи з традиційними системами з ПВХ та чавуну, переваги поліпропіленових труб є очевидними:

1. Надійність та довговічність. Поліпропіленові труби відомі своєю високою стійкістю до корозії та хімічних реакцій, що робить їх ідеальним вибором для систем водовідведення. Вони не піддаються руйнуванню від ультрафіолетового випромінювання або хімічних реагентів, що можуть міститися у стічних водах. Від 25 років – гарантійний термін експлуатації.

2. Висока міцність та гнучкість. Поліпропіленові труби мають високу міцність при низькій вазі, що полегшує їх транспортування та монтаж. Крім того, вони володіють хорошою гнучкістю, що робить їх стійкими до деформацій та розривів під час експлуатації.

3. Екологічна безпека. Поліпропіленові труби є екологічно безпечними матеріалами, які не містять шкідливих речовин і не викидають токсичні речовини в навколишнє середовище під час експлуатації.

4. Простота монтажу та обслуговування. У порівнянні з чавуном, поліпропіленові труби мають меншу вагу та можуть бути легко маніпульовані та монтовані без необхідності важкого обладнання. Вони також не потребують регулярного обслуговування та можуть працювати безперебійно протягом тривалого часу.

5. Економічна вигода. Хоча початкові витрати на поліпропіленові труби можуть бути трохи вищими, ніж на ПВХ або чавунні, вони забезпечують значні економічні вигоди у зв’язку зі своєю довговічністю та низькими витратами на обслуговування та ремонт.

Поліпропіленові труби для систем водовідведення з мостів є раціональним та перспективним рішенням, яке забезпечить надійність, довговічність та економічну вигоду вашому проєкту.

Проєктування й влаштування водовідведення

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія