Новини

Проєктування систем водовідведення приватних аеродромів

БІГ-СІТІ ЮА про Проєктування систем водовідведення приватних аеродромів

"Сталий розвиток інфраструктури авіаційного транспорту: проблеми утримання та відновлення"

І Всеукраїнська науково-практична конференція "Сталий розвиток інфраструктури авіаційного транспорту: проблеми утримання та відновлення" відбулася 26 - 28 березня 2024 року на кафедрі інфраструктури авіаційного транспорту та кафедрі комп’ютерних технологій будівництва та реконструкції аеропортів факультету наземних споруд і аеродромів Національного авіаційного університету.

"Сталий розвиток інфраструктури авіаційного транспорту: проблеми утримання та відновлення"

На конференції обговорювалися актуальні питання в сфері проєктування, будівництва та експлуатації аеродромів, аеропортів, використання сучасних технологій та геоінформаційних систем, екологічної безпеки та архітектури аеропортів.Партнерами конференції стали Державне підприємство "Дорожній науково-технічний центр" та Асоціація "Аеропорти України" цивільної авіації. Робочими мовами конференції були українська та англійська.

Перший день конференції, 26 березня 2024 року, розпочався пленарним засіданням, на якому виступили представники державних органів влади, організацій та фахівці в галузі авіації. На другий та третій дні, 27-28 березня, відбулися секційні засідання, де виступили науковці, молоді вчені, аспіранти та студенти.

5603621
БІГ-СІТІ ЮА - експерти водовідведення

Проєктування систем водовідведення приватних аеродромів

Працюйте з командою, у якої горять очі, яка занурюється у ваш проєкт і старанно розбирається у всіх продуктах на ринку та запропонує вам найкраще рішення

Особливу увагу привернула доповідь Андрія Левицького, технолога з питань водовідведення ТОВ "БІГ-СІТІ ЮА", який розглянув проблематику проєктування систем водовідведення приватних аеродромів. У своєму виступі він акцентував увагу на необхідності вирішення цієї проблеми для забезпечення стійкого функціонування аеропортів.

Проєктування систем водовідведення

Проблематика проєктування систем водовідведення приватних аеродромів

Андрій Левицький, технолога з питань водовідведення ТОВ "БІГ-СІТІ ЮА"

Андрій Левицький, технолога з питань водовідведення ТОВ “БІГ-СІТІ ЮА”

Тези доповіді Андрія Левицького на конференції:

  • Після закінчення війни з російським агресором передбачається зростання попиту на аеродромні комплекси приватного характеру, зокрема виникнення прошарку професійних пілотів, які прагнуть використовувати свої навички у цивільній приватній авіації.
  • Постачальникам даних технічних рішень необхідно надавати вихідні дані у відповідному форматі, включаючи план території з урахуванням вертикального планування, геологічні дослідження, технічні умови на дощову каналізацію та інші.
  • Для ефективного відведення дощової води з території аеродромного комплексу та організації скидів очищеної води в водойми необхідно враховувати розміщення дренажного обладнання.
  • Для ефективного відведення дощової води з території аеродромного комплексу та організації скидів очищеної води в водойми необхідно враховувати розміщення дренажного обладнання. БІГ-СІТІ ЮА пропонує надійні технічні рішення, враховуючи індивідуальні потреби замовника, включаючи розробку планів водовідведення, гідравлічні розрахунки та консультації технічних спеціалістів.
  • Представлена європейська система лінійного відведення UTube Draine відповідає європейським стандартам і є ефективним рішенням для проектування та монтажу систем водовідведення на аеродромних комплексах.

Конференція завершилася успішно, з важливими висновками та рекомендаціями щодо подальшого розвитку інфраструктури авіаційного транспорту в Україні.

Проєктування й влаштування водовідведення

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія