Новини

Очисні споруди стічних вод

очисні споруди стічних вод

Як працюють очисні споруди стічних вод

від БІГ-СІТІ у м. Рівне

Очищення стічних вод від забруднювальних речовин мікрорайону Щасливе у м.Рівне – один з нових об'єктів, що комплектується компанією БІГ-СІТІ. Сучасний, нещодавно забудований район під час дощів перетворюється буквально на Венецію: ріки води стікають по дорогах, тротуарам, що додає немало проблем як водіям, так й пішоходам. Але невдовзі ця проблема буде вирішена.

Mikrorayon pivdennyy zhk na shchaslyvomu
5603621
Продаж обладнання для поверхневого водовідведення

Очищення дощових та талих стічних вод

Купити очисні споруди стічних вод по вигідній ціні в Києві, Україні, отримати консультацію фахівців БІГ-СІТІ

Компанія БІГ-СІТІ поставляє на цей об'єкт очисні споруди власного виробництва. Унікальність у тому, що одна така споруда складається з двох ємностей, пропускна здатність яких складає 200 л/с. Тобто одна точка водоочистки здатна за 1 секунду пропустити 400 літрів дощової води. Резервуарів такої високої пропускної здатності на сьогодні на ринку не існує. Найбільші очисні ємності, що ми поставляли на ринок до цього відводили 100 літрів води за секунду. Тобто ви розумієте, яке унікальне технологічне рішення нам вдалося реалізувати.

очисні споруди
очисні споруди

Всередині очисних споруд 2 ступені фільтрів німецького виробництва: грубої та чистової очистки від нафтопродуктів та завислих речовин. На виході ми маємо чисту воду, яка повною мірою відповідає нормам для відведення в водосховище Басів Кут з якого йде водозабір на райони міста для забезпечення населення питною водою. Отже, ніякої шкоди навколишньому середовищу наноситися не буде. До свят ми виконали поставку двох ємностей на об’єкт.

Проєктування й влаштування водовідведення

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія