Новини

Юрій Шевага: “БІГ-СІТІ ЮА інвестує у молоді кадри. Практика для студентів”

БІГ-СІТІ ЮА інвестує у молоді кадри. Практика для студентів НАУ

Ще в листопаді 2023 року директор "БІГ-СІТІ ЮА" Юрій Шевага в інтерв'ю для budport заявив про плани приймати студентів на практику. Це рішення стало частиною стратегії компанії з підтримки та розвитку кадрового потенціалу.

З 10 червня 2024 року у нас в компанії "БІГ-СІТІ ЮА" проходять технологічну та виробничу практику студенти 1-го курсу магістратури та 3-го курсу бакалаврату спеціальності 192 «Будівництво та цивільна інженерія» ОПП «Автомобільні дороги і аеродроми» денної форми навчання "Національного авіаційного університету" (НАУ). У нинішніх умовах кадрового дефіциту важливо виховувати власний колектив, тому ми із задоволенням приймаємо молодих фахівців для проходження практики.

БІГ-СІТІ ЮА інвестує у молоді кадри. Практика для студентів НАУ
БІГ-СІТІ ЮА інвестує у молоді кадри. Практика для студентів НАУ

Пишаємося тим, що можемо надати студентам можливість долучитися до наших проєктів і отримати цінний досвід, набути вмінь та навичок у проєктуванні систем зовнішнього водовідведення й очищення поверхневих стоків з мостів, доріг, покрівлі та інших штучних споруд.

Вдячні завідувачу кафедри інфраструктури авіаційного транспорту ІАТ "НАУ" Олександру Миколайовичу Дубик за підтримку та співпрацю.

Проєктування й влаштування водовідведення для підприємств

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія