Сепаратор жиру — купити жироуловлювач

З 2007 року компанія BIG CITY займається проєктуванням, виготовленням, монтажем та запуском комплексних систем очищення стічних вод.

Локальні очисні споруди – це компактні системи очищення стічних вод, які встановлюються на місцях їхнього утворення. Залежно від типу стічної води існує кілька видів локальних очисних споруд: для господарсько-побутових стоків, дощових стоків, промислових стоків і автомийок.

Img 2863
5603621

Замовити монтаж та пусконалагодження систем очищення води

Фахівці компанії BIG CITY проконсультують вас у питанні очищення дощових, господарсько-побутових та промислових стоків. Послуги проєктування надаємо безоплатно

Інноваційність компанії BIG CITY та її продукції у підтримці екологічного балансу та збереженні чистої води

Ми підбираємо індивідуальні рішення для очищення поверхневого стоку дощової води. Спочатку водовідведення передбачає збирання стоків за допомогою придорожніх каналів лотків, закритих колекторів, кюветів, водовідвідних каналів та їх передачу в очисні сепаратори. На виході ми отримуємо потік, гранично допустима концентрація забруднень, в якому знаходиться в нормованих значеннях. Тільки після цього здійснюється скидання стоків у міську систему зливової каналізації, в річку або інші водойми.

Проєктування й влаштування водовідведення

Які стоки з автомагістралей підлягають обов’язковому очищенню?

Особливого ступеня очищення вимагають ті території, поблизу яких розташовуються трубопроводи з питною водою, території рибогосподарського призначення, річки. Тут очищення стоків має бути більш глибоким і припускати використання як механічних, так і фізико-хімічних методів. У роботі ми використовуємо сепаратори жиру для встановлення в ґрунті та в приміщенні, а також сучасне обладнання для очищення стоків від емульсії. Все це продукція від провідних світових виробників, висока якість підтверджена сертифікатами відповідності. Також у роботах ми використовуємо обладнання власного виробництва. Ми повністю впевнені у рішеннях, які пропонуємо своїм клієнтам.

Комплекс робіт під ключ від BIG CITY 

У розпорядженні нашої компанії передові виробничі та кадрові ресурси, що дозволяє нам виконувати роботи будь-якого рівня складності та обсягів. Зокрема, ми беремо на себе вишукувальні заходи для отримання вихідних даних про склад стічних вод, безпосередньо проєктування, підбір оптимального технологічного рішення. Також ми складаємо проєктний кошторис з урахуванням доставки обладнання та його монтажу, оформляємо документацію, отримуємо всі необхідні дозвільні документи, запускаємо обладнання в роботу, виконуємо його пусконалагодження, а також подальше технічне обслуговування.

Роблячи вибір на користь співпраці з BIG CITY, ви отримуєте професійне рішення у сфері очищення стічних вод, надійні гарантії та компетентну допомогу в обслуговуванні. Якщо виникли додаткові питання, потрібні консультації фахівців, зв’яжіться з нами за телефоном або через онлайн-сервіси.

Клієнти компанії: