Сифонно-вакуумна система | купити в Україні

Сифонно-вакуумна система від виробника по доступним цінам з доставкою на об'єкт. Компанія "Біг-Сіті ЮА" виробляє матеріали та обладнання для водовідведення з пласких покрівель: вакуумні воронки та аксесуари до них. Маємо можливість комплектувати сифонно-вакуумну систему із труб різних матеріалів (PE, PVC, CI, SS). Надаємо послуги монтажу та шеф-монтажу сифонно-вакуумних дренажних водостічних систем.

Водостічна система вакуумної дії
5603621
"Біг-Сіті ЮА" - експерти водовідведення та очистки стічних вод

Обрати сифонно - вакуумну систему внутрішнього водостоку

Проєктування та консультації безоплатні. Фахівці компанії знають все про влаштування внутрішнього водостоку

Проєктування й влаштування водовідведення для підприємств

Пропонуємо сифонно-вакуумну систему «VODOHRAY» власного виробництва. Це аналог Valsir, Geberit, Wavin. «Водограй» не поступається аналогам за якістю та ефективністю роботи, а за ціною виявляється суттєво нижче. А це означає, що за умови його використання ви отримаєте надійне, сучасне рішення у сфері водовідведення з пласких покрівель, але зі значною матеріальною вигодою. 

Як працює внутрішній водосток вакумної дії

від "Біг-Сіті ЮА"

Переваги сифонно-вакуумної системи водовідведення над гравітаційною

Використання сифонно-вакуумної системи в процесі організації відведення води з пласких покрівель дозволяє значно зекономити внутрішній простір, адже колектори будуть розміщуватися горизонтально, а самі труби будуть меншого діаметру. До того ж колектори розміщені під стелею, що виключає необхідність проведення земляних робіт. Тут можна обійтися без великої кількості вертикальних стояків. Також забезпечується мінімальне навантаження на покрівлю та швидке відведення потоку. Вакуумна система також буде швидка та нетрудомістка у процесі монтажу, буде потребувати мінімального технічного обслуговування.

Завдяки сифонно-вакуумній системі з’явилася можливість оптимізувати конструкцію плоских покрівель. Тепер нема потреби робити великі нахили для дотікання рідини, встановлювати додаткові контурухили. Це все те, що мінімізує витрати на облаштування пласких покрівель.

Труби пвх для зовнішньої каналізації
Сифонно-вакуумна система

Відведення зливових вод: переваги сифонно-вакуумної системи

VODOHRAY

Сифонно-вакуумна система VODOHRAY включає: воронки з обігрівом, труби та фітинги, електромуфти та протипожежні муфти, елементи систем кріплення. В процесі її виготовлення використовуються комплектуючі від найкращих світових брендів. Проєктування виконується на ліцензованій програмі від німецького виробника. Під час розрахунків враховується динаміка опадів місцевості, статистичні дані щодо частоти сильних злив, характерних для окремого району, а також властивості самого матеріалу труб.

Це дозволяє з впевненістю стверджувати, що VODOHRAY поєднала у собі професійні інженерні рішення та високоякісні компоненти. А це – запорука довготривалої та ефективної служби.

Сифонно-вакуумна система фітинги
Сифонно-вакуумна система Вакуумні воронки ціна Україні

Сифонно-вакуумна система на промислову покрівлю

VODOHRAY

Робота сифонно-вакуумної системи VODOHRAY досить проста: вода з плоскої покрівлі збирається воронками та направляється потоком у колектори. Тут в комплексі з фітингами та з'єднувальними аксесуарами формується режим вакуумного всмоктування, а початкова швидкість 8 м/с на виході зменшується до 2 м/с, що попереджає виникнення гідроудару при переході у зовнішній колодязь. Завдяки підігріву виключається заморожування води в точках збору, що могло б стати причиною зменшення прохідного перетину та зниження ефективності роботи системи. ​

Компанія "Біг-Сіті ЮА" бере на себе повний комплекс робот з проєктування, виконує розрахунки, доставляє обладнання на об'єкт та виконує шеф-монтаж з наданням офіційних гарантій на систему. Виїзд майстра на об'єкт для знайомства з ним, розрахунки та проєктування – безплатний для наших замовників. За додатковими консультаціями звертайтесь до менеджерів компанії у зручний для себе час. Будемо раді допомогти організувати якісну та сучасну систему водовідведення з пласких покрівель саме на вашому об'єкті.

Клієнти компанії:

Довіра та повторне звернення - наша гарантія